Archidemes

Biuro projektówWięcej

Projektowanie ma decydujący wpływ na jakość wyrobu. Dlatego tak ważne jest zarządzanie dokumentacją projektową i skuteczna wymiana informacji. ArchiDeMeS w pełni odpowiada na te potrzeby.

 • Dla kogo? Więcej

  Nasze rozwiązanie jest niezwykle przydatne w prowadzeniu biura projektowego. Świetnie sprawdza się też w zarządzaniu powiązaniami między zespołami projektowymi czy zewnętrznymi partnerami.

 • Funkcjonalności Więcej

  ArchiDeMeS pomaga w archiwizacji i zarządzaniu dokumentacją, całym procesem realizacji projektu a także zarządzaniu zmianą.

 • Wsparcie techniczne Więcej

  W trakcie realizacji projektu gwarantujemy doradztwo merytoryczne, które pozwoli w pełni przystosować nasz produkt do Twoich indywidualnych potrzeb. Po zakończeniu wdrożenia zapewniamy konsultacje eksperckie i doraźną pomoc w użytkowaniu zakupionej wersji aplikacji.

 • Wdrożenie Więcej

  Standardowo przewidujemy kilka etapów wdrożenia rozwiązania ArchiDeMeS, uwzględniających zarówno analizę potrzeb i możliwości Twojej firmy, implementację rozwiązania jak również szkolenia dla kadry pracowniczej oraz autorski nadzór powdrożeniowy.