Archidemes

Przedsiębiorstwo produkcyjneWięcej

Różnorodność procesów operacyjnych w przedsiębiorstwach wymaga indywidualnego podejścia do zarządzania dokumentacją. ArchiDeMeS pozwala na jego zastosowanie.

 • Dla kogo? Więcej

  ArchiDeMeS jest skutecznym rozwiązaniem zapewniającym sprawne zarządzanie wymianą informacji pomiędzy działami projektowymi, technologicznymi a działami odpowiedzialnymi za produkcję i obsługę klienta w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

 • FunkcjonalnościWięcej

  ArchiDeMeS integruje dane, procesy produkcyjne i zasoby. Pozwala zarządzać informacjami pełnego cyklu życia produktu. Pełni funkcje elektronicznego archiwum dokumentacji, a dzięki otwartej budowie modułowej jest w pełni dostosowywalny do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Wsparcie techniczne Więcej

  W trakcie realizacji projektu gwarantujemy doradztwo merytoryczne, które pozwoli w pełni przystosować nasz produkt do Twoich indywidualnych potrzeb. Po zakończeniu wdrożenia zapewniamy konsultacje eksperckie i doraźną pomoc w użytkowaniu zakupionej wersji aplikacji.

 • Wdrożenie Więcej

  Standardowo przewidujemy kilka etapów wdrożenia rozwiązania ArchiDeMeS, uwzględniających zarówno analizę potrzeb i możliwości Twojej firmy, implementację rozwiązania jak również szkolenia dla kadry pracowniczej oraz autorski nadzór powdrożeniowy.